Умови користування сайтом


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт skupka-monet.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях . Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється, без зворотного активного гіперпосилання виду - skupka-monet.com.ua

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. skupka-monet.com.ua не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. skupka-monet.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті skupka-monet.com.ua не зобов'язаний оновлювати їх. skupka-monet.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Безкоштовна оцінка монет (и)

Відправляючи фото монет (и) на безкоштовну оцінку через сайт skupka-monet.com.ua або додатки Facebook,Viber і Telegram, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт skupka-monet.com.ua. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.


© 2021 skupka-monet.com.ua